Weltew Heybeli Yatak Odası

HEYBELİ 6 KAPILI DOLAP:
GENİŞLİK: 219 / DERİNLİK: 261 / YÜKSEKLİK: 67
HEYBELİ KARYOLA AKSESUAR 160:
GENİŞLİK: 47 / DERİNLİK: 172 / YÜKSEKLİK: 213
HEYBELİ KARYOLA AKSESUAR 180:
GENİŞLİK: 47 / DERİNLİK: 192 / YÜKSEKLİK: 213
HEYBELİ KARYOLA BAŞLIK 160 - 180:
GENİŞLİK: 136 / DERİNLİK: 202 / YÜKSEKLİK: 9
HEYBELİ KOMİDİN:
GENİŞLİK: 44 / DERİNLİK: 68 / YÜKSEKLİK: 47
HEYBELİ ŞİFONYER:
GENİŞLİK: 178 / DERİNLİK: 160 / YÜKSEKLİK: 54

TAKIM ADI HEYBELİ YATAK ODASI
Karyola Başlığı: Yonga levha üzerine sünger + kumaş döşenerek üretilmiştir. Başlık suntasının üst ve yan kısımları ile döşeme parçalarının arasında PVC kaplı ahşap profiller yer almaktadır.
Karyola Çerçeve Malzemesi: Yonga levha üzerine strafor + kumaş döşenerek üretilmiştir.
Karyola Fonksiyonu: Bazalı
Karyola Tipi: Döşemeli
Yatak Ölçüsü: 160x200 / 180x200
Başlık Malzemesi: Melamin kaplı yonga levha, Sünger, Kumaş
Başlık Tipi: Döşeme
Baza Malzemesi: Karyola çerçevesi 1. kalite melamin kaplı yonga levha malzemeden, baza kapağı ise demir profilden üretilmiştir.
Baza Tipi: Baza kapağı karyola çerçevesindeki demir baza yan bağlantı saçlarına monte edilmiştir.
Baza Fonksiyonu 2 adet mukavemetli amortisör, 2 adet galvaniz makas ve 2 adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) bulunmaktadır.
Gardırop Malzemesi: Gövde ve orta blok kapaklar melamin kaplı yonga levhadan, sağ - sol blok kapaklar ise mebrandan üretilmiştir. Mebran kapakların üzerindeki CNC işlemeli kanalların içerisine füme renkli pleksiler yapıştırılmıştır. Orta kapakların etrafında ve aynaların arasında PVC kaplı ahşap profiller yer almaktadır.
Dolap Fonksiyonu: Kapaklarda kendinden frenli menteşeler kullanılmıştır. Dolap içinde iki adet çekmece, üç adet alüminyum askılık bulunmaktadır.
Çekmece/Kapak Mekanizması Çekmece rayları çift açılımlı teleskopik raydır. Sağ - sol blok kapak kulpları füme kaplı kare metal kulptur. Orta blok kapak kulpları ise mat siyah ve füme gövdenin bir arada kullanıldığı T şeklindeki metal kulptur.
Dolap İçeriği Askı, Çekmece, Raf
Aydınlatma Özelliği: Yoktur.
Komodin Malzemesi: Gövde melamin kaplı yonga levha, çekmece önü ise mebrandan üretilmiştir. Mebran çekmece önü üzerindeki CNC işlemeli kanalların içerisine füme renkli pleksiler yapıştırılmıştır. Ayakları siyah gövde ve füme yüksükten oluşan plastik ayaktır. Kulbu mat siyah ve füme gövdenin bir arada kullanıldığı T şeklindeki metal kulptur. Çekmece rayları frenli tandem raydır.
Şifonyer Malzemesi: Gövde ve kapak melamin kaplı yonga levha, çekmece önleri ise mebrandan üretilmiştir. Mebran çekmece önleri üzerindeki CNC işlemeli kanalların içerisine füme renkli pleksiler yapıştırılmıştır. Kapak ve ayna panonun etrafında, aynaların arasında PVC kaplı ahşap profiller yer almaktadır. Sol ayak siyah gövde ve füme yüksükten oluşan plastik ayaktır. Sağ çekmece bloğun altında ise füme kaplı metal ayak bulunmaktadır. Sol blok çekmece kulpları füme kaplı dikdörtgen metal kulptur. Kapak ve sağ çekmece kulpları ise mat siyah ve füme gövdenin bir arada kullanıldığı T şeklindeki metal kulptur. Kapakta kendinden frenli menteşeler kullanılmıştır. Alt çekmece rayları frenli tandem ray, üst kutu çekmece rayı ise çift açılımlı teleskopik raydır.
Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilmektedir.
Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Stokta