Weltew Emirgan Yatak Odası

ÇAMAŞIRLIK:
YÜKSEKLİK:108 / GENİŞLİK:65 / DERİNLİK: 49
4 KAPILI DOLAP:
YÜKSEKLİK:219 / GENİŞLİK:210 / DERİNLİK: 67
6 KAPILI DOLAP:
YÜKSEKLİK:219 / GENİŞLİK:270 / DERİNLİK: 67
KARYOLA AKSESUAR 160:
YÜKSEKLİK:45 / GENİŞLİK:172 / DERİNLİK: 207
KARYOLA AKSESUAR 180:
YÜKSEKLİK:45 / GENİŞLİK:192 / DERİNLİK: 207
KARYOLA BAŞLIK 160:
YÜKSEKLİK:140 / GENİŞLİK:210 / DERİNLİK: 19
KARYOLA BAŞLIK 180:
YÜKSEKLİK:140 / GENİŞLİK:230 / DERİNLİK: 19
KOMİDİN:
YÜKSEKLİK:48 / GENİŞLİK:65 / DERİNLİK: 49
ŞİFONYER:
YÜKSEKLİK:185 / GENİŞLİK:146 / DERİNLİK: 49
ŞİFONYER ALT BLOK:
YÜKSEKLİK:88 / GENİŞLİK:146 / DERİNLİK: 49
ŞİFONYER AYNA PANO:
YÜKSEKLİK:94 / GENİŞLİK:80 / DERİNLİK: 4

TAKIM ADI: EMİRGAN YATAK ODASI
Karyola Başlığı: Yonga levha üzerine sünger + kumaş döşenerek üretilmiştir.
Karyola Çerçeve Malzemesi: Yonga levha üzerine sünger + kumaş döşenerek üretilmiştir.
Karyola Fonksiyonu: Bazalı
Karyola Tipi: Döşemeli
Yatak Ölçüsü : 160x200 / 180x200
Başlık Malzemesi: Melamin kaplı yonga levha, Sünger, Kumaş
Başlık Tipi: Kapitoneli döşeme
Baza Malzemesi: Karyola çerçevesi 1. kalite melamin kaplı yonga levha malzemeden, baza kapağı ise demir profilden üretilmiştir.
Baza Tipi: Baza kapağı karyola çerçevesindeki demir baza yan bağlantı saçlarına monte edilmiştir.
Baza Fonksiyonu.: 2 adet mukavemetli amortisör, 2 adet galvaniz makas ve 2 adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) bulunmaktadır.
Gardırop Malzemesi: Melamin kaplı yonga levha ve sağ - sol dış kapaklar ise boyalı Medium Density Fiberboard (MDF) malzemeden üretilmiştir. Orta kapakların etrafında PVC kaplı ahşap çerçeve profiller yer almaktadır ve üst tablaların kenarlarında PVC kaplı Medium Density Fiberboard (MDF) ve plastik sibu profil bir arada kullanılmıştır.
Dolap Fonksiyonu: Kapaklarda frenli menteşeler kullanılmışır. Dolap içinde iki adet çekmece, iki adet alüminyum askılık ve pantolon askı rayı bulunmaktadır.
Çekmece/Kapak Mekanizması: Gardırop kapaklarında frenli menteşe vardır. Çekmece rayları çift açılımlı teleskopik raydır. Sağ - sol dış kapak kulpları altın yaldız kaplı metaldir. Orta kapak kulplarında ise altın yaldız kaplı metal ve mermer desenli plastik gövde birlikte kullanılmıştır.
Dolap İçeriği Askı, Çekmece, Raf, Pantolon askı rayı
Aydınlatma Özelliği: Başlıkta led bulunmaktadır.
Komodin Malzemesi: Gövde melamin kaplı yonga levha, çekmece önü ise boyalı Medium Density Fiberboard (MDF) malzemeden üretilmiştir. Ayakları boyalı ahşaptır. Aynı zamanda arka ayaklarda alt üst gövdenin arasında, aksesuar amacı ile kullanılan altın yaldız kaplı metal bilezik bulunmaktadır. Ön ayaklarda ise metal silindir çubuğun iki tarafına bu metal bilezikler kaynatıldıktan sonra altın yaldız kaplanarak elde edilen aksesuar kullanılmıştır. Kulpları altın yaldız kaplı metal ve mermer desenli plastik gövdeden oluşmaktadır. Çekmece rayları frenli tandem raydır.
Şifonyer Malzemesi: Gövde melamin kaplı yonga levha, çekmece önleri ve ayna pano ise boyalı Medium Density Fiberboard (MDF) malzemeden üretilmiştir. Ayakları boyalı ahşaptır. Aynı zamanda arka ayaklarda alt üst gövdenin arasında, aksesuar amacı ile kullanılan altın yaldız kaplı metal bilezik bulunmaktadır. Ön ayaklarda ise metal silindir çubuğun iki tarafına bu metal bilezikler kaynatıldıktan sonra altın yaldız kaplanarak elde edilen aksesuar kullanılmıştır. Kulpları altın yaldız kaplı metal ve mermer desenli plastik gövdeden oluşmaktadır. Çekmece rayları frenli tandem raydır. Kapakların etrafında PVC kaplı ahşap çerçeve profiller yer almaktadır. Ayna pano arkasında ise görsel amaçlı olarak, altın yaldız kaplamalı metal mevcuttur ve çapraz kesimli parçalar yardımı ile duvara asılmaktadır.
Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilmektedir.
Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Stokta