Weltew Beykoz Yatak Odası

BEYKOZ ÇAMAŞIRLIK:
GENİŞLİK: 104 / DERİNLİK: 64 / YÜKSEKLİK: 48
BEYKOZ SÜRGÜLÜ DOLAP:
GENİŞLİK: 216 / DERİNLİK: 256 / YÜKSEKLİK: 69
BEYKOZ KARYOLA AKSESUAR 160:
GENİŞLİK: 46 / DERİNLİK: 172 / YÜKSEKLİK: 214
BEYKOZ KARYOLA AKSESUAR 180:
GENİŞLİK: 46 / DERİNLİK: 192 / YÜKSEKLİK: 214
BEYKOZ KARYOLA BAŞLIK 160 - 180:
GENİŞLİK: 137 / DERİNLİK: 212 / YÜKSEKLİK: 9
BEYKOZ KOMİDİN:
GENİŞLİK: 53 / DERİNLİK: 64 / YÜKSEKLİK: 48
BEYKOZ ŞİFONYER:
GENİŞLİK: 185 / DERİNLİK: 140 / YÜKSEKLİK: 50
BEYKOZ ŞİFONYER ALT BLOK:
GENİŞLİK: 85 / DERİNLİK: 140 / YÜKSEKLİK: 50
BEYKOZ ŞİFONYER AYNA PANO:
GENİŞLİK: 90 / DERİNLİK: 90 / YÜKSEKLİK: 5

TAKIM ADI BEYKOZ YATAK ODASI
Karyola Başlığı: Yonga levha üzerine sünger + kumaş döşenerek üretilmiştir. Başlık döşeme parçalarının aralarındaki boşluk kısımlarda ise aynalar yer almaktadır.
Karyola Çerçeve Malzemesi Yonga levha üzerine strafor + kumaş döşenerek üretilmiştir.
Karyola Fonksiyonu: Bazalı
Karyola Tipi Döşemeli
Yatak Ölçüsü 160x200 / 180x200
Başlık Malzemesi: Melamin kaplı yonga levha, Sünger, Kumaş
Başlık Tipi: Döşeme
Baza Malzemesi: Karyola çerçevesi 1. kalite melamin kaplı yonga levha malzemeden, baza kapağı ise demir profilden üretilmiştir.
Baza Tipi: Baza kapağı karyola çerçevesindeki demir baza yan bağlantı saçlarına monte edilmiştir.
Baza Fonksiyonu 2 adet mukavemetli amortisör, 2 adet galvaniz makas ve 2 adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) bulunmaktadır.
Gardırop Malzemesi: Gövde ve kapaklar melamin kaplı yonga levha ve kapaklardaki CNC işlemeli klapalar ise boyalı Medium Density Fiberboard (MDF) malzemeden üretilmiştir. Boyalı klapaların yan taraflarına ise bronz renkli pleksiler yapıştırılmıştır. Kapak ortalarında çember şeklinde boyalı plastik desen kullanılmıştır. Ayrıca kapakların ön yüzeylerinde çerçeve şeklinde toplanmış PVC kaplı ahşap profiller yer almaktadır.
Dolap Fonksiyonu: Çift taraflı yavaş kapanabilen sürgülü kapak sistemi vardır. Dolap içinde iki adet çekmece, dört adet alüminyum askılık bulunmaktadır.
Çekmece/Kapak Mekanizması: Çekmece rayları bilyalı raydır. Kulpları bronz kaplı metal kulptur.
Dolap İçeriği Askı, Çekmece, Raf
Aydınlatma Özelliği: Dolapta hareket sensörlü led bulunmaktadır.
Komodin Malzemesi: Gövde melamin kaplı yonga levha, çekmece önündeki CNC işlemeli klapa ise boyalı Medium Density Fiberboard (MDF) malzemeden üretilmiştir. Boyalı klapanın yan taraflarına bronz renkli pleksiler yapıştırılmıştır. Üst tabla ve çekmece önü etrafında PVC kaplı ahşap profiller yer almaktadır. Ayakları boyalı ahşaptır. Ayakların alt ve üst boğumlarında estetik amaçlı olarak bronz renkli plastik sibular mevcuttur. Kulpları bronz kaplı metal kulptur. Çekmece rayları frenli tandem raydır.
Şifonyer Malzemesi: Gövde melamin kaplı yonga levha, ayna pano ve önündeki CNC işlemeli klapa ise boyalı Medium Density Fiberboard (MDF) malzemeden üretilmiştir. Kapakların ortasında çember şeklinde boyalı plastik desen kullanılmıştır. Üst tabla, kapaklar ve çekmece önleri etrafında PVC kaplı ahşap profiller yer almaktadır. Ayakları boyalı ahşaptır. Ayakların alt ve üst boğumlarında estetik amaçlı olarak bronz renkli plastik sibular mevcuttur. Kapaklarda kendinden frenli menteşeler yer almaktadır. Kulpları bronz kaplı metal kulptur. Çekmece rayları frenli tandem raydır.
Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilmektedir.
Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Stokta